• pl
 • en
 • de
 • fr
 • es
 • pt-pt
 • uk
 • tr
Rozwiń kategorie

Narzędzia Fiskars

Zadaj pytanie

Sekator uniwersalny Żyrafa

Żyrafa to wielofunkcyjne narzędzie umożliwiające pracę bez użycia drabiny i wmiejscach trudnodostępnych. Obrotowa głowica tnąca i specjalny kształt ostrza sprawiają, że cięcie staje się łatwe, szybkie i bezpieczne. Doskonałe narzędzia do cięcia gałęzi rosnących przy ziemi bez konieczności schylania się. Tnie gałęzie do 32mm średnicy w zależności od gatunku drewna. Głowicę tnącą można łatwo obrócić nawet o 230°. Ostrze wykonane jest z utwardzonego stopu (CrMoV) i okryte teflonem redukującym tarcie. Specjalny kształt dolnego ostrza pewnie podtrzymuje przecinaną gałąź.

Ergonomiczna plastikowa rączka pasuje do każdej dłoni. Taśma poruszająca mechanizm ukyta jest we wnętrzu trzonka zabezpieczającego ją przed zaczepieniem o gałęzie.
Zasięg cięcia: do 1,5m w poziomie oraz 3,5m w pionie
Możliwe jest zamontowanie specjalnej przedłużki

Przedłużka do sekatora Żyrafa

Wygodna i funkcjonalna, przedłużka do sekatora Żyrafa, łatwa w montażu, zwiększa zasięg cięcia do wysokości 5m.

Teleskopowy sekator uniwersalny żyrafa II

Zasięg cięcia: 6m w poziomie do 4,2 w pionie. Regulowana długość trzonka: od 2,4 do 4m, posiada bezpieczny i prosty mechanizm blokujący.

 

 

 

Sekator kowadełkowy

Tnie gałęzie do 16mm średnicy w zależności od gatunku drzewa, posiada bezpieczny mechanizm blokujący oraz otwór do wieszania.

 

Sekator nożycowy

Tnie gałęzie do 16mm średnicy zależnie od gatunku drzewa, posiada bezpieczny mechanizm blokujący oraz otwór do wieszania, ucina gałązkę blisko nasady.

 

Sekator uniwersalny

Może być używany do cięcia cienkich warstw metalu, plastiku, drutu, rurek. Posiada bezpieczny mechanizm blokujacy oraz otwór do wieszania.

 

Nożyce do ziół i kwiatów z podtrzymywaczem

Do cięcia kwiatów, ziół i gałązek. Doskonałe do cięcia róż, pokrzyw i roślin z kolcami. Maksymalny zasięci cięcia: do 10mm średnicy.

 

Sekator z rączką obrotową

Unikalny system z przekładnią obrotową zwiększa siłę cięcia i czyni pracę łątwiejszą i skuteczniejszą. Obrotowy ruch dolnej rączki umożliwia wykorzystanie siły wszystkich palców, eliminując tarcie między palcami zapobiega zmęczeniu dłoni. Tnie gałęzie do 20mm śrendnicy w zależności od gatunku drewna. Ostrze, z utwardzonej, precyzyjnie szlifowanej stali, pokryte teflonem redukującym tarcie. Rączki z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Bezpieczny mechanizm blokujący. Ostrze tnące można ostrzyć. Dostępne są również ostrza wymienne.

Nożyce do żywopłotu

Wysokiej jakości nożyce do żywopłotu z możliwością bardzo precyzyjnego nastawienia ostrzy. Nożyce te posiadają mechanizm dźwigniowy zwiększający siłę cięcia 3,5-krotnie. Niższe ostrze ma chromowane wykończenie, wyższe jest specjalnie powlekane aby zmniejszyć tarcie. Rączki z lekkiego aluminium. Poduszkowa blokada amortyzująca wstrząs pod koniec cięcia.

Sekator dźwigniowy kowadełkowy

Lekki i skuteczny. Maksymalny zasięg cięcia do 35mm średnicy, w zależności od rodzaju drewna. Unikalny system dźwigniowy zwiększa siłę cięcia (2,3:1). Ostrza ze stali nierdzewnej pokryte teflonem redukującym tarcie. Rączki z poliamidu utwardzonego włóknem szklanym, wydgodne plastikowe uchwyty.

Siekiera ciesielska 1000

Profesjonalne narzędzie dla stolarzy, cieśli i budowniczych. Niezastąpiona w domu przy drobnych pracach stolarskich i do rąbania drewna. Długość: 450mm, waga: 1000g, waga głowicy: 700g

 

 

Siekiera rozłupująca 1100

Doskonała do szybkiego i skutecznego rozłupywania małych pieńków i rąbania drewna. Unikalny kształt ostrza. Długość: 445mm, waga 1100g, waga głowicy 800g.

 

 

 

Siekiera rozłupująca 1400

Unikalna skuteczność rąbania i rozłupywania. Trwała, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że praca tą siekierą staje się bezpieczna i przyjemna. Długość: 600mm, waga: 1400g, waga głowicy: 1000g.

 

 

 

Siekiera rozłupująca 2400

Do rozłupywania dużych pni. Ciężar głowicy i jej unikalny kształt szapewniają maksymalną skuteczność narzędzia. Może służyć jako młot przy uzyciu klina rozłupującego. Długość: 720mm, waga: 2550g, waga głowicy: 1950g

 

 

 

Klin rozłupujący

Kuty, trwały i funkcjonalny klin do rozłupywania dużych pni. Przeznaczony do użytku wraz z siekierą 2400.

 

Ostrzałka do siekier

Poręczna ostrzałka pasująca do wszystkich typów siekier FISKARS.

 

Haki do pni

Do podnoszenia bądź przenoszenia lekkich pniaków. Zalecane jest użycie dwóch haków jednocześnie lub równoczesne korzystanie z kleszczy do podnoszenia. Kuta hartowana stal ze szlifowanym wykończeniem. Ochraniacz z tworzywa sztucznego.

 

 

 

Kleszcze do pni

Wytrzymała, kuta i hartowana stal borowa ze szlifowanymi końcówkami. Rączka wykonana z polipropylenu. Mechanizm urządzenia pokryty jest ochronną warstwą farby proszkowej. Maksymalny rozstaw 195mm.

 

 

 

 

Dźwignia – obracak

Wytrzymała, kuta i hartowana stal borowa ze szlifowanymi końcówkami. Uchwyt z polipropylenu. Dźwignia wykuta jest z kawałka stali, co czuni ją niezwykle wytrzymałą i odporną na niskie temperatury i surowe warunki klimatyczne. Narzędzie uzywane do podważania oraz obracania powalonych drzew i pni.

 

 

 

Formularz kontaktowy

×

Codimex Sp. z o.o.

01-493 Warszawa

Czerwonych Maków 12/33

+48(22) 861 94 45

+48(22) 861 94 46

codimex@codimex.com.pl

Formularz kontaktowy

×
 • pl
 • en
 • de
 • fr
 • es
 • pt-pt
 • uk
 • tr