• pl
 • en
 • de
 • fr
 • es
 • pt-pt
 • uk
 • tr
Rozwiń kategorie

Aplikacja leśna Szacunek brakarski

Zadaj pytanie

Aplikacja leśna Szacunek brakarski

Aplikacja leśna Szacunek brakarski instalowana jest na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) z systemem operacyjnym Android. Aplikacja współpracuje ze średnicomierzem elektronicznym Codimex-E1 (tanim, lekkim oraz łatwym w obsłudze) co sprawia, że szacunki brakarskie mogą być wykonywane jednoosobowo.  Pora zapomnieć o długopisach, zeszytach i przepisywaniu pomiarów do rejestratora!

Średnicomierz elektroniczny Codimex E1 do pomiarów drzew

Dzięki przejrzystemu i funkcjonalnemu menu, aplikacja leśna Szacunek brakarski jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze.
Wszystkie parametry definiujemy i edytujemy na poziomie aplikacji w smartfonie a sam średnicomierz służy tylko do wykonywania pomiaru i przesłania go bezpośrednio do aplikacji dzięki łączu Bluetooth.

Aplikacja leśna Szacunek brakarskiAplikacja leśna Szacunek brakarski edycja parametrów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obydwa urządzenia (smartfon oraz średnicomierz) wystarczy sparować w ustawieniach Bluetooth i zestaw gotowy jest do pracy.

Dzięki uchwytowi na smartfon przy średnicomierzu, użytkownik ma stały dostęp oraz podgląd do aplikacji co umożliwia i ułatwia kontrolowanie pracy a przy konieczności zmiany parametru również jego szybką edycje.

Uchwyt na smartfon przy średnicomierzu Codimex

Aplikacja leśna Szacunek brakarski posiada zabezpieczenie KJW, które zapobiega wprowadzeniu i zapisaniu błędnych pomiarów. Użytkownik na każdym etapie ma możliwość podglądu aktualnych danych oraz w razie konieczności dokonanie ich korekty.

Aplikacja leśna Szacunek brakarski nowy pomiar Aplikacja leśna Szacunek brakarski nowy pomiar

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki dołączanej do zestawu aplikacji „Średnicomierz” (do instalacji na rejestratorze) pomierzone dane można bezpośrednio ze smartfona przesłać do rejestratora do aplikacji Brakarz. Funkcjonalność ta rozwiązuje problem z przepisywaniem szacunków z zeszytu do rejestratora.

Cała procedura transmisji w zależności od ilości danych trwa od kilku sekund do kilku minut.

Aplikacja Średnicomierz odbiór danychAplikacja Średnicomierz odbiór danychAplikacja Średnicomierz odbiór danych

 

 

 

 

 

 

 

Już teraz pobierz wersję demo aplikacji leśnej Szacunek brakarski, zainstaluj ją na swoim smartfonie i przekonaj się o jej zaletach i funkcjonalności. Wersja demo pozwala na 30-dni pracy z aplikacją.

 

– Kliknij tutaj aby pobrać aplikację szacunek brakarski do zainstalowania na smartfonie.

 

 

 

– Kliknij tutaj aby pobrać aplikację średnicomierz do zainstalowania na rejestratorze leśniczego.

 

 

– Kliknij tutaj aby pobrać instrukcję obsługi aplikacji Szacunek brakarski.

 

 

 

Po tym czasie skontaktuj się z przedstawicielami firmy Codimex w celu zakupu pełnej wersji oprogramowania.
Klucz licencyjny zostaje przypisany tylko do jednego urządzenia– nie ma możliwości rejestracji aplikacji na kilku urządzeniach za pomocą tego samego klucza.

Już dziś kup zestaw do wykonania szacunku brakarskiego i zapomnij o kartkach, długopisach i wielogodzinnym przepisywaniu danych do rejestratora.

Uwaga! Zestaw do szacunku brakarskiego składa się z: średnicomierza elektronicznego Codimex E1, aplikacji  leśnej Szacunek brakarski (instalowanej na smartfonie), aplikacji Średnicomierz (instalowanej na rejestratorze i umożliwiającej odbiór danych) oraz instrukcji obsługi, ładowarki i pokrowca na średnicomierz. Zestaw nie zawiera smartfona !

Możliwość zamówienia smartfonów industrialnych, które idealnie sprawdzą się w trudnych warunkach leśnych. Więcej informacji:
https://codimex.com.pl/smartfony-rejestratory-drukarki/smartfony/

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z naszą firmą.

Powiązane produkty

Średnicomierz elektroniczny CODIMEX E-1

Formularz kontaktowy

×

Najczęściej zadawane pytania

 

 

×

Najczęściej zadawane pytania

 

 

×

Codimex Sp. z o.o.

01-493 Warszawa

Czerwonych Maków 12/33

+48(22) 861 94 45

+48(22) 861 94 46

codimex@codimex.com.pl

Formularz kontaktowy

×
 • pl
 • en
 • de
 • fr
 • es
 • pt-pt
 • uk
 • tr